Animal Rescue

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4,7 MB
  • Sürüm 2.1.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Tapps
Sevimli hayvanlar ile eğlenceli anlar yaşayacağınız Animal Rescue mobil oyununda ücretsiz olarak yer alın.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücretsiz olarak indireceğiniz Animal Rescue mobil oyununda sevimli hayvanların dünyasında yer alacaksınız. Sokağa terk edilmiş hayvanları kurtarın ve şehirdeki en iyi evcil hayvan dükkanına getirerek onlarını bakımını yapın, karnını doyurun çeşitli oyunlar ile eğlenmesini sağlayın. 

Bu fantastik yönetim oyununda en sevdiğiniz hayvanları kurtarırken onlara kaliteli bir yaşam sunmanın tadını çıkartın. Düzenli müşterileriniz sevimli kediler, köpekler, domuzlar, koyunlar, boğalar, tavşanlar ve daha fazlası gibi güzel çiftlik hayvanları olacak. Her biri oldukça sevimli ve sizin yardımınıza ihtiyacı var. Siz ve çalışanlarınız şehrin etrafındaki kayıp hayvanları bulmaya çalışacaksınız.

Evcil hayvanlarınız sabırsız olabilir, onlara iyi bakabilir veya yorucu davranmaya başlayabilirler. Onlarla baş etmenin bir yolunu bularak eğlencenin tadını çıkartın. Kendinizi en iyi evcil hayvan dükkanı müdürü olarak kanıtlamak zorunda kalacaksınız. Bunu başarabileceğinize inanıyorsanız Animal Rescue oyununda eğlenin. 

Farklı eğitimler doğrultusunda evcil hayvanlarınıza iyi bir şekilde bakarak onların mutlu olmasını sağlayın. Animal Rescue mobil oyunu hem eğleneceğiniz hem de sevimli hayvanlar ile macera dolu anlar yaşayacağınız özel bir mobil oyundur. Oyunun her anının tadını çıkartın. 

Animal Rescue indir